DELL PRECISION 5550 I7-10875H|32GB|500GB SSD|15.6 FHD+|QUADRO T1000 4GB|W11P
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.150,00€
Χωρίς ΦΠΑ:927,42€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.900,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.532,26€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.500,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.209,68€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.650,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.330,65€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.000,00€
Χωρίς ΦΠΑ:806,45€
Επαγγελματική Μεταχειρισμένη οθόνη DELL C5518QT 55'' TouchscreenΑποκλειστικά για επαγγελματικούς χώρους όπως καταστήματα και γραφείαΧΡΩΜΑ:ΜΑΥΡΗΤΙΜΗ ΚΑ..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής γραφείου (GAMING) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για GAMERS!!!!!!!ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2500-3000€ΜΟΝΤΕΛΟ:2023..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
GAMING Μεταχειρισμένη οθόνη Dell με 240HZ για απαιτητικούς GAMERSΤΙΜΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑΣ:350€..
250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:201,61€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
350,00€ 450,00€
Χωρίς ΦΠΑ:282,26€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
450,00€ 700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:362,90€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
400,00€ 470,00€
Χωρίς ΦΠΑ:322,58€
DELL PRECISION 5550 I7-10875H|32GB|500GB SSD|15.6 FHD+|QUADRO T1000 4GB|W11P
- Stock: 2-4 Εργάσιμες Ημέρες
- Model: SERVP-DEPRE5550
850,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 685,48€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL WORKSTATION.
Ιδανική λύση για τον επαγγελματία μηχανικό,γραφίστα που χρισιμοποιούν επαγγελματικά προγράμματα!
Μία καλή πρόταση με υψηλές επιδόσεις για πολύ απαιτητικούς χρήστες!!!!!
ΤΙΜΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 3000€
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-10875H Processor up to 5.10GHz 16MB Cache, 8 Cores - 16 Threads |
| Μνήμη RAM | 32GB DDR4 |
| Σκληρός Δίσκος | 500GB SSD NVMe |
| Οθόνη | 15.6 inch FHD+(1920x1200) |
| Οπτικό Μέσο | - |
| Κάρτα Γραφικών | INTEL UHD GRAPHICS & Nvidia Quadro T1000 4GB GDDR5 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Θύρες USB 3.0 | 3 USB 3.2 TYPE-C |
| Έξοδος εικόνας | - |
| Κατάσταση | GRADE A Άψογη κατάσταση |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 1 ΧΡΟΝΟΣ |