Asus Vivobook N6506MV-OLED-MA045X ULTRA 9 185H |24GB|1TB SSD NVMe|RTX 4060|15.6' OLED 3K|WIN11PRO
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MINI PC) της εταιρίας BEELINK Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλ..
499,00€
Χωρίς ΦΠΑ:402,42€
Το G102 Lightsync της Logitech έχει έναν ολοκαίνουριο αισθητήρα 8000 dpi, είναι 8 φορές πιο γρήγορο από ένα τυπικό ποντίκι. Απολαύστε στο έπακρο τον χ..
35,00€
Χωρίς ΦΠΑ:28,23€
Μηχανικό πληκτρολόγιο με μινιμαλιστικό design με μοναδική εξαίρεση στον κανόνα τα LED RGB switches τα οποία έχουν εννιά διαφορετικά προφίλ για να διαλ..
45,00€
Χωρίς ΦΠΑ:36,29€
Το Μοtospeed V60 έρχεται για να απογειώσει το παιχνίδι σου με οπτικό αισθητήρα PMW3325, 5000 DPI και δικό του software για macro εντολές...
25,00€
Χωρίς ΦΠΑ:20,16€
To Motospeed Zeus 6400 είναι ένα ενσύρματο gaming ποντίκι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες με οπτικό αισθητήρα και ανάλυση 6400 DPI. Διαθέτει 6 κουμπιά...
35,00€
Χωρίς ΦΠΑ:28,23€
Σύγχρονη Gaming Λύση Laptop με γραφικά NVidia GeForce RTX 3060 με 6GB RAM, Δυνατό Οκταπύρηνο επεξεργαστή Intel Core i7-11800H Processor ικανό να..
1.750,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.411,29€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MINI PC) της εταιρίας BEELINK Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλ..
499,00€
Χωρίς ΦΠΑ:402,42€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HPΙδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε..
380,00€ 800,00€
Χωρίς ΦΠΑ:306,45€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HPΙδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε..
330,00€ 430,00€
Χωρίς ΦΠΑ:266,13€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HP με Windows 11 Pro,δίσκο SSD Ιδανική λύση για το σπίτι ή..
520,00€
Χωρίς ΦΠΑ:419,35€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HP με Windows 10 Pro,δίσκο SSD και φωτιζόμενο πληκτρολόγιοΙδανική λύσ..
230,00€ 400,00€
Χωρίς ΦΠΑ:185,48€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας HP.Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε..
350,00€
Χωρίς ΦΠΑ:282,26€
Asus Vivobook N6506MV-OLED-MA045X ULTRA 9 185H |24GB|1TB SSD NVMe|RTX 4060|15.6' OLED 3K|WIN11PRO
- Stock: 2-4 Εργάσιμες Ημέρες
- Model: MW-ASVB N6506MV
2.300,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.854,84€
Καινούριος υπολογιστής Gaming της εταιρίας ASUS
Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με άνεση στο διαδίκτυο και να επεξεργαστείτε τα έγγραφά σας.
Μία πολύ καλή πρόταση με υψηλές επιδόσεις!
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Επεξεργαστής | Intel Core Ultra 9 Processor 185H 2.3 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 22 Threads); Intel® AI Boost NPU |
| Μνήμη RAM | 24GB DDR5 Max Total system memory up to:24GB |
| Σκληρός Δίσκος | 1TB SSD NVMe |
| Οθόνη | 15.6-inch, 3K (2880 x 1620) OLED 16:9 120ΗΖ |
| Οπτικό Μέσο | - |
| Κάρτα Γραφικών | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU 8GB GDDR6 Intel® Arc™ Graphics |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Θύρες USB 3.0 | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1x Thunderbolt 4 supports display / power delivery |
| Έξοδος εικόνας | 1x HDMI 2.1 TMDS |
| Κατάσταση | GRADE A Άψογη κατάσταση |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 2 ΧΡΟΝΙΑ |