DELL PRECISION 7560 I7-11850H|64GB|1TB NVMe SSD|15.6' FHD|QUADRO RTX A3000 6GB|W11P
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.900,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.532,26€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.500,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.209,68€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.650,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.330,65€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.000,00€
Χωρίς ΦΠΑ:806,45€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.008,06€
Επαγγελματική Μεταχειρισμένη οθόνη DELL C5518QT 55'' TouchscreenΑποκλειστικά για επαγγελματικούς χώρους όπως καταστήματα και γραφείαΧΡΩΜΑ:ΜΑΥΡΗΤΙΜΗ ΚΑ..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής γραφείου (GAMING) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για GAMERS!!!!!!!ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2500-3000€ΜΟΝΤΕΛΟ:2023..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
GAMING Μεταχειρισμένη οθόνη Dell με 240HZ για απαιτητικούς GAMERSΤΙΜΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑΣ:350€..
250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:201,61€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
350,00€ 450,00€
Χωρίς ΦΠΑ:282,26€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
450,00€ 700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:362,90€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
400,00€ 470,00€
Χωρίς ΦΠΑ:322,58€
DELL PRECISION 7560 I7-11850H|64GB|1TB NVMe SSD|15.6' FHD|QUADRO RTX A3000 6GB|W11P
- Stock: 2-4 Εργάσιμες Ημέρες
- Model: SERVP-DEPRE7560
1.800,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.451,61€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL WORKSTATION.
Ιδανική λύση για τον επαγγελματία μηχανικό,γραφίστα που χρισιμοποιούν επαγγελματικά προγράμματα!
Μία καλή πρόταση με υψηλές επιδόσεις για πολύ απαιτητικούς χρήστες!!!!!
ΤΙΜΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 3300€
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-11850H Processor up to 4.80GHz 24MB Cache, 8 Cores - 16 Threads |
| Μνήμη RAM | 64GB DDR4 |
| Σκληρός Δίσκος | 1TB SSD NVMe |
| Οθόνη | 15.6 inch WLED FHD (1920x1080) |
| Οπτικό Μέσο | - |
| Κάρτα Γραφικών | INTEL HD GRAPHICS & NVIDIA QUADRO RTX A3000 6GB GDDR6 |
| Λειτουργικό Σύστημα | WINDOWS 10 PRO |
| Θύρες USB 3.0 | 2 USB 3.2 +2 USB 3.2 TYPE-C |
| Έξοδος εικόνας | HDMI- MINI DISPLAYPORT |
| Κατάσταση | GRADE A Άψογη κατάσταση |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 1 ΧΡΟΝΟΣ |