DELL PRECISION 7760 I7-11850H|32GB|512GB SSD NVMe|Quadro RTX A3000 6GB|17.3' FHD|WIN11P
NEW
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.900,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.532,26€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.500,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.209,68€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.650,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.330,65€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.000,00€
Χωρίς ΦΠΑ:806,45€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.008,06€
Επαγγελματική Μεταχειρισμένη οθόνη DELL C5518QT 55'' TouchscreenΑποκλειστικά για επαγγελματικούς χώρους όπως καταστήματα και γραφείαΧΡΩΜΑ:ΜΑΥΡΗΤΙΜΗ ΚΑ..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής γραφείου (GAMING) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για GAMERS!!!!!!!ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2500-3000€ΜΟΝΤΕΛΟ:2023..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
GAMING Μεταχειρισμένη οθόνη Dell με 240HZ για απαιτητικούς GAMERSΤΙΜΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑΣ:350€..
250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:201,61€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
350,00€ 450,00€
Χωρίς ΦΠΑ:282,26€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
450,00€ 700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:362,90€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
400,00€ 470,00€
Χωρίς ΦΠΑ:322,58€
DELL PRECISION 7760 I7-11850H|32GB|512GB SSD NVMe|Quadro RTX A3000 6GB|17.3' FHD|WIN11P
- Stock: 2-4 Εργάσιμες Ημέρες
- Model: KA-DEPRT7760I7
1.350,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.088,71€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής (Workstation) της εταιρίας DELL
Το Dell Precision 7770 είναι ένα ισχυρό κινητό workstation σχεδιασμένο για επαγγελματίες χρήστες που απαιτούν υψηλές υπολογιστικές και γραφικές δυνατότητες. Ας διασπάσουμε τις προδιαγραφές της αναφερόμενης διαμόρφωσης:
ΤΙΜΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ:3500€
ΜΟΝΤΕΛΟ:2021
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-11850H Processor 24M Cache, up to 4.80 GHz 8 Cores,16 Threads |
| Μνήμη RAM | 32GB DDR4 |
| Σκληρός Δίσκος | 512GB SSD NVMe |
| Οθόνη | 17.3 inch LED FHD (1920x1080) |
| Κάρτα Γραφικών | NVIDIA Quadro RTX A3000 6GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Θύρες USB 3.0 | 3x USB 3.2 2x USB 3.2 TYPE-C Thunderbolt 4 |
| Ήχος | - |
| Έξοδος εικόνας | HDMI MINI DISPLAYPORT |
| Κατάσταση | GRADE A Άψογη κατάσταση |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 1 ΧΡΟΝΟΣ |