DELL PRECISION 7770 I7-12850HX|64GB|1GB SSD NVMe|Quadro RTX A3000 12GB|17.3' FHD|WIN11P
-26 %
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.900,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.532,26€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.500,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.209,68€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.650,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.330,65€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.000,00€
Χωρίς ΦΠΑ:806,45€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.008,06€
Επαγγελματική Μεταχειρισμένη οθόνη DELL C5518QT 55'' TouchscreenΑποκλειστικά για επαγγελματικούς χώρους όπως καταστήματα και γραφείαΧΡΩΜΑ:ΜΑΥΡΗΤΙΜΗ ΚΑ..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής γραφείου (GAMING) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για GAMERS!!!!!!!ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2500-3000€ΜΟΝΤΕΛΟ:2023..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
GAMING Μεταχειρισμένη οθόνη Dell με 240HZ για απαιτητικούς GAMERSΤΙΜΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑΣ:350€..
250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:201,61€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
350,00€ 450,00€
Χωρίς ΦΠΑ:282,26€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
450,00€ 700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:362,90€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
400,00€ 470,00€
Χωρίς ΦΠΑ:322,58€
DELL PRECISION 7770 I7-12850HX|64GB|1GB SSD NVMe|Quadro RTX A3000 12GB|17.3' FHD|WIN11P
- Stock: 2-4 Εργάσιμες Ημέρες
- Model: KA-DEPRT7770I7
1.850,00€
2.500,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.491,94€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής (Workstation) της εταιρίας DELL
Το Dell Precision 7770 είναι ένα ισχυρό κινητό workstation σχεδιασμένο για επαγγελματίες χρήστες που απαιτούν υψηλές υπολογιστικές και γραφικές δυνατότητες. Ας διασπάσουμε τις προδιαγραφές της αναφερόμενης διαμόρφωσης:
ΤΙΜΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ:4000€
ΜΟΝΤΕΛΟ:2022
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Επεξεργαστής | Intel® Core™ i7-12850HX (16-Cores/24-Threads 3.40GHz 25MB) |
| Μνήμη RAM | 64GB DDR5 |
| Σκληρός Δίσκος | 1TB SSD NVMe |
| Οθόνη | 17.3 inch LED FHD (1920x1080) |
| Κάρτα Γραφικών | NVIDIA Quadro RTX A3000 12GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Θύρες USB 3.0 | 2x USB 3.2 1x USB 3.2 TYPE-C 2x Thunderbolt 4 |
| Ήχος | - |
| Έξοδος εικόνας | HDMI |
| Κατάσταση | GRADE A Άψογη κατάσταση |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 1 ΧΡΟΝΟΣ |