Apple MacBook Pro (A2141) i7-9750H|32GB|512GB SSD|RADEON PRO 5300M 4GB|MacOS|16' RETINA
-37 %
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.000,00€
Χωρίς ΦΠΑ:806,45€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.008,06€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:564,52€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.008,06€
Γνήσιος φορτιστής laptop της εταιρείας APPLE! APPLE MAGSAFE 2 65W (MD565)..
70,00€
Χωρίς ΦΠΑ:56,45€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.900,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.532,26€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.500,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.209,68€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.650,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.330,65€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.000,00€
Χωρίς ΦΠΑ:806,45€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.008,06€
Apple MacBook Pro (A2141) i7-9750H|32GB|512GB SSD|RADEON PRO 5300M 4GB|MacOS|16' RETINA
- Stock: Διαθέσιμο
- Model: SERVP-APMACPROA2140I7
850,00€
1.350,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 685,48€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.
Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με άνεση στο διαδίκτυο και να επεξεργαστείτε τα έγγραφά σας.
Μία καλή πρόταση για απαιτητικούς χρήστες.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-9750H Processor up to 4.50 GHz 16MB Cache, 6 Cores - 12 Threads |
| Μνήμη RAM | 32GB LPDDR4 |
| Σκληρός Δίσκος | 512GB SSD NVMe |
| Οθόνη | 16" 3072x1920 |
| Κάρτα Γραφικών | Intel UHD Graphics 630 AMD RADEON PRO 5300M 4GB GDDR5 |
| Λειτουργικό Σύστημα | MAC OS |
| Θύρες USB 3.0 | Thunderbolt 3 4X USB 3.1 TYPE-C |
| Έξοδος εικόνας | - |
| Κατάσταση | GRADE A Άψογη κατάσταση |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 1 ΧΡΟΝΟΣ |