NEW Dell Precision 3680 i7-14700|32GB DDR5|1TB NVMe SSD+2TB HDD|QUADRO RTX A2000 16GB|WIN11P|TOWER
NEW
Επαγγελματική Μεταχειρισμένη οθόνη DELL C5518QT 55'' TouchscreenΑποκλειστικά για επαγγελματικούς χώρους όπως καταστήματα και γραφείαΧΡΩΜΑ:ΜΑΥΡΗΤΙΜΗ ΚΑ..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής γραφείου (GAMING) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για GAMERS!!!!!!!ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2500-3000€ΜΟΝΤΕΛΟ:2023..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
GAMING Μεταχειρισμένη οθόνη Dell με 240HZ για απαιτητικούς GAMERSΤΙΜΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑΣ:350€..
250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:201,61€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
350,00€ 450,00€
Χωρίς ΦΠΑ:282,26€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
450,00€ 700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:362,90€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
400,00€ 470,00€
Χωρίς ΦΠΑ:322,58€
NEW Dell Precision 3680 i7-14700|32GB DDR5|1TB NVMe SSD+2TB HDD|QUADRO RTX A2000 16GB|WIN11P|TOWER
- Stock: 2-4 Εργάσιμες Ημέρες
- Model: NOK-DEPR3680i7
2.666,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 2.150,00€
Καινούριος επαγγελματικός υπολογιστής (Workstation) της εταιρίας DELL
Ιδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδιαστές!!!!!!!
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος κουτιού | WORKSTATION |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-14700 (2.10GHz Up to 5.40GHz) 20 cores-28 threads |
| Μνήμη RAM | 32GB DDR5 |
| Σκληρός Δίσκος | 1TB NVMe SSD 2TB HDD |
| Κάρτα Γραφικών | NVIDIA QUADRO RTX A2000 ADA 16GB GDDR6 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Θύρες USB 3.0 | 2 USB 2.0 4 USB 3.2 4 USB 3.2 TYPE C |
| Ήχος | Είσοδος ήχου,είσοδος μικροφώνου |
| Έξοδος εικόνας | 4X MINI DISPLAYPORT |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 5 ΧΡΟΝΙΑ |