DELL PRECISION 5530 i7-8850H|32GB|500GB SSD|Quadro P2000 4GB|15.6" FHD|WIN10P
NEW
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.900,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.532,26€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.500,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.209,68€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.650,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.330,65€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.000,00€
Χωρίς ΦΠΑ:806,45€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.008,06€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:564,52€
Επαγγελματική Μεταχειρισμένη οθόνη DELL C5518QT 55'' TouchscreenΑποκλειστικά για επαγγελματικούς χώρους όπως καταστήματα και γραφείαΧΡΩΜΑ:ΜΑΥΡΗΤΙΜΗ ΚΑ..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής γραφείου (GAMING) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για GAMERS!!!!!!!ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2500-3000€ΜΟΝΤΕΛΟ:2023..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
GAMING Μεταχειρισμένη οθόνη Dell με 240HZ για απαιτητικούς GAMERSΤΙΜΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑΣ:350€..
250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:201,61€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
350,00€ 450,00€
Χωρίς ΦΠΑ:282,26€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
450,00€ 700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:362,90€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
400,00€ 470,00€
Χωρίς ΦΠΑ:322,58€
DELL PRECISION 5530 i7-8850H|32GB|500GB SSD|Quadro P2000 4GB|15.6" FHD|WIN10P
- Stock: 2-4 Εργάσιμες Ημέρες
- Model: SERVP-DEPRT5530
630,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 508,06€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής γραφείου (Workstation) της εταιρίας DELL
Ιδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδιαστές!!!!!!!
ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ:2018
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-8850H Processor up to 4.30GHz 9MB Cache, 6 Cores - 12 Threads |
| Μνήμη RAM | 32GB DDR4 |
| Σκληρός Δίσκος | 512GB SSD NVME |
| Οθόνη | 15.6 inch LED FHD (1920x1080) |
| Κάρτα Γραφικών | NVIDIA QUADRO P2000 4GB GDDR5 Intel® UHD Graphics 630 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro (Windows 10 Pro COA) |
| Θύρες USB 3.0 | 2x USB 3.0 1x USB 3.0 TYPE-C |
| Ήχος | Είσοδος ήχου,είσοδος μικροφώνου |
| Έξοδος εικόνας | HDMI |
| Κατάσταση | GRADE A Άψογη κατάσταση |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 1 ΧΡΟΝΟΣ |