DELL PRECISION 5540 I7-9850H|32GB|500GB SSD NVMe|15.6 FHD|W10P
-16 %
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.900,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.532,26€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.500,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.209,68€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.650,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.330,65€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.000,00€
Χωρίς ΦΠΑ:806,45€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.008,06€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:564,52€
Επαγγελματική Μεταχειρισμένη οθόνη DELL C5518QT 55'' TouchscreenΑποκλειστικά για επαγγελματικούς χώρους όπως καταστήματα και γραφείαΧΡΩΜΑ:ΜΑΥΡΗΤΙΜΗ ΚΑ..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής γραφείου (GAMING) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για GAMERS!!!!!!!ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2500-3000€ΜΟΝΤΕΛΟ:2023..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
GAMING Μεταχειρισμένη οθόνη Dell με 240HZ για απαιτητικούς GAMERSΤΙΜΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑΣ:350€..
250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:201,61€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
350,00€ 450,00€
Χωρίς ΦΠΑ:282,26€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
450,00€ 700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:362,90€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
400,00€ 470,00€
Χωρίς ΦΠΑ:322,58€
DELL PRECISION 5540 I7-9850H|32GB|500GB SSD NVMe|15.6 FHD|W10P
- Stock: Εξαντλήθηκε
- Model: SERVP-DEPRE5540
840,00€
1.000,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 677,42€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL WORKSTATION.
Ιδανική λύση για τον επαγγελματία μηχανικό,γραφίστα που χρισιμοποιούν επαγγελματικά προγράμματα!
Μία καλή πρόταση με υψηλές επιδόσεις για πολύ απαιτητικούς χρήστες!!!!!
ΤΙΜΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2000€
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Επεξεργαστής | Intel Core i5-9400H Processor up to 4.30GHz 8MB Cache, 4 Cores - 8 Threads |
| Μνήμη RAM | 32GB DDR4 |
| Σκληρός Δίσκος | 500GB SSD NVMe |
| Οθόνη | 15.6" FHD (1920x1080) |
| Οπτικό Μέσο | - |
| Κάρτα Γραφικών | Intel® UHD Graphics 630 |
| Λειτουργικό Σύστημα | WINDOWS 10 PRO |
| Θύρες USB 3.0 | 2x USB 3.0 1x USB 3.0 TYPE-C |
| Έξοδος εικόνας | HDMI |
| Κατάσταση | GRADE A Άψογη κατάσταση |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 1 ΧΡΟΝΟΣ |