LENOVO THINKCENTRE M920Q i5-8500|16GB|250GB SSD NVMe|W11P|USFF
-34 %
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.900,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.532,26€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.500,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.209,68€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.650,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.330,65€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.000,00€
Χωρίς ΦΠΑ:806,45€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.008,06€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:564,52€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας LENOVO.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με..
700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:564,52€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλ..
499,00€
Χωρίς ΦΠΑ:402,42€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλ..
250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:201,61€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (TINY) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας.Μία πολύ καλή&..
230,00€ 300,00€
Χωρίς ΦΠΑ:185,48€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας.Μία πολύ καλή&n..
199,00€ 300,00€
Χωρίς ΦΠΑ:160,48€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (NANO) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να π..
260,00€
Χωρίς ΦΠΑ:209,68€
LENOVO THINKCENTRE M920Q i5-8500|16GB|250GB SSD NVMe|W11P|USFF
- Stock: Εξαντλήθηκε
- Model: SERVP-LETM920QUI5
330,00€
500,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 266,13€
Διαθέσιμες Επιλογές
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (USFF) της εταιρίας LENOVO
Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με άνεση στο διαδίκτυο και να επεξεργαστείτε τα έγγραφά σας.
Μία πολύ καλή πρόταση με υψηλές επιδόσεις και αρκετές δυνατότητες.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος κουτιού | USFF |
| Επεξεργαστής | Intel Core i5-8500T Processor up to 3.50 GHz ( 9MB Cache, 6 Cores - 6 Threads ) |
| Μνήμη RAM | 16GB DDR4 |
| Σκληρός Δίσκος | 250GB SSD NVMe |
| Οπτικό Μέσο | - |
| Κάρτα Γραφικών | INTEL HD GRAPHICS |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro (Windows 10 Pro COA) |
| Θύρες USB 3.0 | 5 USB 3.0 1 USB 3.1 TYPE-C |
| Ήχος | Είσοδος ήχου,είσοδος μικροφώνου |
| Έξοδος εικόνας | 1xDISPLAYPORT 1xHDMI 1XVGA |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 1 ΧΡΟΝΟΣ |