LENOVO THINKSTATION P720 2 x Xeon Silver 4214|128GB|2x1TB SSD NVMe|QUADRO RTX 5000 16GB|W11P
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.900,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.532,26€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.500,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.209,68€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (AIO) της εταιρίας APPLEΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας,για τον επαγγελματία γραφίσ..
1.650,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.330,65€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.000,00€
Χωρίς ΦΠΑ:806,45€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.008,06€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:564,52€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας LENOVO.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με..
700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:564,52€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλ..
499,00€
Χωρίς ΦΠΑ:402,42€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλ..
250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:201,61€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (TINY) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας.Μία πολύ καλή&..
230,00€ 300,00€
Χωρίς ΦΠΑ:185,48€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας.Μία πολύ καλή&n..
199,00€ 300,00€
Χωρίς ΦΠΑ:160,48€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (NANO) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να π..
260,00€
Χωρίς ΦΠΑ:209,68€
LENOVO THINKSTATION P720 2 x Xeon Silver 4214|128GB|2x1TB SSD NVMe|QUADRO RTX 5000 16GB|W11P
- Stock: 2-4 Εργάσιμες Ημέρες
- Model: DM-LETSP720XRTX5000
2.500,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 2.016,13€
Διαθέσιμες Επιλογές
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής Workstation της εταιρίας LENOVO.
Ιδανική λύση για επαγγελματίες!
Μία δυνατή πρόταση με αρκετά υψηλές επιδόσεις.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος κουτιού | WORKSTATION |
| Επεξεργαστής | 2 x Intel Xeon Silver 4214 (12-Cores/24-Threads 2.20GHz 16.5MB) |
| Μνήμη RAM | 128GB DDR4 ECC |
| Σκληρός Δίσκος | 2x1TB SSD NVMe |
| Οπτικό Μέσο | DVD-RW |
| Κάρτα Γραφικών | NVIDIA Quadro RTX 5000 16GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | WINDOWS 11 PRO |
| Θύρες USB 3.0 | 8 USB 3.1 2 USB 2.0 |
| Ήχος | Είσοδος ήχου,είσοδος μικροφώνου |
| Έξοδος εικόνας | DISPLAYPORT Χ4 |
| Κατάσταση | GRADE A Άψογη κατάσταση |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 2 ΧΡΟΝΙΑ |