DELL OPTIPLEX 3060 I5-8600|8GB|240GB SSD|W10P|SFF
-16 %
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MICRO) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθε..
450,00€
Χωρίς ΦΠΑ:362,90€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MICRO) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθε..
230,00€ 600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:185,48€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτ..
380,00€
Χωρίς ΦΠΑ:306,45€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MICRO) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθε..
399,00€ 500,00€
Χωρίς ΦΠΑ:321,77€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MICRO) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθε..
530,00€ 900,00€
Χωρίς ΦΠΑ:427,42€
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε μ..
260,00€ 500,00€
Χωρίς ΦΠΑ:209,68€
Επαγγελματική Μεταχειρισμένη οθόνη DELL C5518QT 55'' TouchscreenΑποκλειστικά για επαγγελματικούς χώρους όπως καταστήματα και γραφείαΧΡΩΜΑ:ΜΑΥΡΗΤΙΜΗ ΚΑ..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής γραφείου (GAMING) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για GAMERS!!!!!!!ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2500-3000€ΜΟΝΤΕΛΟ:2023..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
GAMING Μεταχειρισμένη οθόνη Dell με 240HZ για απαιτητικούς GAMERSΤΙΜΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑΣ:350€..
250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:201,61€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
350,00€ 450,00€
Χωρίς ΦΠΑ:282,26€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
450,00€ 700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:362,90€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
400,00€ 470,00€
Χωρίς ΦΠΑ:322,58€
DELL OPTIPLEX 3060 I5-8600|8GB|240GB SSD|W10P|SFF
- Stock: 2-4 Εργάσιμες Ημέρες
- Model: KAT-DEOPT3060i5SFF
460,00€
550,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 370,97€
Διαθέσιμες Επιλογές
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας DELL
Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με άνεση στο διαδίκτυο και να επεξεργαστείτε τα έγγραφά σας.
Μία πρόταση μικρού μεγέθους χωρίς να σας πιάνει πολύ χώρο!!!!!
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος κουτιού | SFF |
| Επεξεργαστής | Intel Core i5-8600 Processor 9M Cache, up to 4.30 GHz |
| Μνήμη RAM | 8GB DDR4 |
| Σκληρός Δίσκος | 240GB SSD 2.5' SATA3 |
| Κάρτα Γραφικών | INTEL HD GRAPHICS |
| Λειτουργικό Σύστημα | WINDOWS 10 PRO |
| Θύρες USB 2.0 | 4 USB 2.0 |
| Θύρες USB 3.0 | 2 USB 3.1 2 USB 3.0 |
| Ήχος | Είσοδος ήχου,είσοδος μικροφώνου |
| Έξοδος εικόνας | HDMI-DISPLAYPORT |
| Κατάσταση | GRADE A Άψογη κατάσταση |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 2 ΧΡΟΝΙΑ |