LENOVO THINKSTATION P710 TOWER XEON E5-2620 V4|32GB|480GB SSD|3TB HDD|QUADRO_K4200|W10P
Bestseller
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (Workstation SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδ..
900,00€
Χωρίς ΦΠΑ:725,81€
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (Workstation SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδ..
1.200,00€
Χωρίς ΦΠΑ:967,74€
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (Workstation SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδ..
2.050,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.653,23€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής γραφείου (Workstation) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,..
550,00€ 600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:443,55€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL WORKSTATION.Ιδανική λύση για τον επαγγελματία μηχανικό,γραφίστα που χρισιμοποιούν επ..
530,00€ 650,00€
Χωρίς ΦΠΑ:427,42€
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (Workstation) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδιαστ..
750,00€
Χωρίς ΦΠΑ:604,84€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας LENOVO.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με..
700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:564,52€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλ..
499,00€
Χωρίς ΦΠΑ:402,42€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλ..
250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:201,61€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (TINY) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας.Μία πολύ καλή&..
230,00€ 300,00€
Χωρίς ΦΠΑ:185,48€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας.Μία πολύ καλή&n..
199,00€ 300,00€
Χωρίς ΦΠΑ:160,48€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (NANO) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να π..
260,00€
Χωρίς ΦΠΑ:209,68€
LENOVO THINKSTATION P710 TOWER XEON E5-2620 V4|32GB|480GB SSD|3TB HDD|QUADRO_K4200|W10P
- Stock: Εξαντλήθηκε
- Model: SERVP-LETSP710
- MPN: REF616
1.100,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 887,10€
Διαθέσιμες Επιλογές
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής Workstation της εταιρίας LENOVO.
Ιδανική λύση για επαγγελματίες!
Μία δυνατή πρόταση με αρκετά υψηλές επιδόσεις.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος κουτιού | WORKSTATION |
| Επεξεργαστής | Intel® XEON E5 2620 V4 (can add and 2nd CPU) (20M Cache, up to 3.00 GHz, 8 Cores / 16 threads) |
| Μνήμη RAM | 32GB DDR4 ECC |
| Σκληρός Δίσκος | 480GB SSD NVM 3TB HDD |
| Οπτικό Μέσο | DVD-RW |
| Κάρτα Γραφικών | NVIDIA QUADRO k4200 4GB DDR5 (2 x dp+dvi) |
| Λειτουργικό Σύστημα | WINDOWS 10 PRO |
| Θύρες USB 2.0 | 4 USB 2.0 |
| Θύρες USB 3.0 | 8 USB 3.0 |
| Ήχος | Είσοδος ήχου,είσοδος μικροφώνου |
| Έξοδος εικόνας | DISPLAYPORT Χ2 1 DVI |
| Κατάσταση | GRADE A Άψογη κατάσταση |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 2 ΧΡΟΝΙΑ |