DELL OptiPlex 5070 i5-9700|16GB|512GB SSD NVME|W10P|MT
-17 %
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MICRO) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθε..
450,00€
Χωρίς ΦΠΑ:362,90€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτ..
460,00€ 550,00€
Χωρίς ΦΠΑ:370,97€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MICRO) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθε..
230,00€ 600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:185,48€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτ..
380,00€
Χωρίς ΦΠΑ:306,45€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MICRO) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθε..
399,00€ 500,00€
Χωρίς ΦΠΑ:321,77€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MICRO) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθε..
530,00€ 900,00€
Χωρίς ΦΠΑ:427,42€
Επαγγελματική Μεταχειρισμένη οθόνη DELL C5518QT 55'' TouchscreenΑποκλειστικά για επαγγελματικούς χώρους όπως καταστήματα και γραφείαΧΡΩΜΑ:ΜΑΥΡΗΤΙΜΗ ΚΑ..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής γραφείου (GAMING) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για GAMERS!!!!!!!ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2500-3000€ΜΟΝΤΕΛΟ:2023..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
GAMING Μεταχειρισμένη οθόνη Dell με 240HZ για απαιτητικούς GAMERSΤΙΜΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑΣ:350€..
250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:201,61€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
350,00€ 450,00€
Χωρίς ΦΠΑ:282,26€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
450,00€ 700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:362,90€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
400,00€ 470,00€
Χωρίς ΦΠΑ:322,58€
DELL OptiPlex 5070 i5-9700|16GB|512GB SSD NVME|W10P|MT
- Stock: Διαθέσιμο
- Model: KA-DEOP5070MTI7
499,00€
600,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 402,42€
Διαθέσιμες Επιλογές
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (MINI TOWER) της εταιρίας DELL
Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με άνεση στο διαδίκτυο και να επεξεργαστείτε τα έγγραφά σας.
Μία πρόταση με υψηλές επιδόσεις!
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος κουτιού | MINI TOWER |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-9700 Processor 12M Cache, up to 4.70 GHz 8cores,8 threads |
| Μνήμη RAM | 16GB DDR4 |
| Σκληρός Δίσκος | 512GB SSD NVMe |
| Οπτικό Μέσο | - |
| Κάρτα Γραφικών | Intel UHD Graphics 630 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro (Windows 10 Pro COA) |
| Θύρες USB 2.0 | 3 USB 2.0 |
| Θύρες USB 3.0 | 5 USB 3.0 1 USB 3.1 TYPE-C |
| Έξοδος εικόνας | DISPLAYPORT X2 |
| Κατάσταση | GRADE A Άψογη κατάσταση |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 3 ΧΡΟΝΙΑ |