LENOVO THINKCENTRE M75S RYZEN 5 PRO 3400GE|16GB|250GB SSD NVMe|W10P|SFF
-36 %
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MICRO) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθε..
450,00€
Χωρίς ΦΠΑ:362,90€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτ..
460,00€ 550,00€
Χωρίς ΦΠΑ:370,97€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MICRO) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθε..
230,00€ 600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:185,48€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτ..
380,00€
Χωρίς ΦΠΑ:306,45€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MICRO) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθε..
399,00€ 500,00€
Χωρίς ΦΠΑ:321,77€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MICRO) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθε..
530,00€ 900,00€
Χωρίς ΦΠΑ:427,42€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας LENOVO.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με..
700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:564,52€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλ..
499,00€
Χωρίς ΦΠΑ:402,42€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλ..
250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:201,61€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (TINY) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας.Μία πολύ καλή&..
230,00€ 300,00€
Χωρίς ΦΠΑ:185,48€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας.Μία πολύ καλή&n..
199,00€ 300,00€
Χωρίς ΦΠΑ:160,48€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (NANO) της εταιρίας LENOVO Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να π..
260,00€
Χωρίς ΦΠΑ:209,68€
LENOVO THINKCENTRE M75S RYZEN 5 PRO 3400GE|16GB|250GB SSD NVMe|W10P|SFF
- Stock: Εξαντλήθηκε
- Model: SERVP-LETM75SR5SFF
350,00€
550,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 282,26€
Διαθέσιμες Επιλογές
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας LENOVO
Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας αλλά και για φθηνό Gaming.
Μία πολύ καλή πρόταση με υψηλές επιδόσεις και αρκετές δυνατότητες.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος κουτιού | MICRO-TINY |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen 5 Pro 3400GE Processor up to 4.00 GHz (4 core - 8 threads) |
| Μνήμη RAM | 16GB DDR4 |
| Σκληρός Δίσκος | 256GB SSD NVMe |
| Οπτικό Μέσο | - |
| Κάρτα Γραφικών | Integrated AMD Radeon Vega 11 Graphics |
| Λειτουργικό Σύστημα | WINDOWS 10 PRO |
| Θύρες USB 2.0 | 3 USB 2.0 |
| Θύρες USB 3.0 | 2 USB 3.1 1 USB 3.1 TYPE-C |
| Ήχος | Είσοδος ήχου,είσοδος μικροφώνου |
| Έξοδος εικόνας | HDMI-DISPLAYPORT |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 2 ΧΡΟΝΙΑ |