Dell PRECISION 3640 i7-12700|32GB DDR5|512GB NVMe SSD|QUADRO RTX A2000 12GB|WIN11P|SFF
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (Workstation SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδ..
900,00€
Χωρίς ΦΠΑ:725,81€
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (Workstation SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδ..
1.200,00€
Χωρίς ΦΠΑ:967,74€
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (Workstation SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδ..
2.050,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.653,23€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής γραφείου (Workstation) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,..
550,00€ 600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:443,55€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL WORKSTATION.Ιδανική λύση για τον επαγγελματία μηχανικό,γραφίστα που χρισιμοποιούν επ..
530,00€ 650,00€
Χωρίς ΦΠΑ:427,42€
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (Workstation) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδιαστ..
750,00€
Χωρίς ΦΠΑ:604,84€
Επαγγελματική Μεταχειρισμένη οθόνη DELL C5518QT 55'' TouchscreenΑποκλειστικά για επαγγελματικούς χώρους όπως καταστήματα και γραφείαΧΡΩΜΑ:ΜΑΥΡΗΤΙΜΗ ΚΑ..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής γραφείου (GAMING) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για GAMERS!!!!!!!ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2500-3000€ΜΟΝΤΕΛΟ:2023..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
GAMING Μεταχειρισμένη οθόνη Dell με 240HZ για απαιτητικούς GAMERSΤΙΜΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑΣ:350€..
250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:201,61€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
350,00€ 450,00€
Χωρίς ΦΠΑ:282,26€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
450,00€ 700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:362,90€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
400,00€ 470,00€
Χωρίς ΦΠΑ:322,58€
Dell PRECISION 3640 i7-12700|32GB DDR5|512GB NVMe SSD|QUADRO RTX A2000 12GB|WIN11P|SFF
- Stock: 2-4 Εργάσιμες Ημέρες
- Model: DM-DEPR3640i712
1.500,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.209,68€
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (Workstation SFF) της εταιρίας DELL
Ιδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδιαστές!!!!!!!
ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ:2000-3000€
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος κουτιού | WORKSTATION SFF |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-12700 (12-Cores/20-Threads 2.10GHz 25MB) |
| Μνήμη RAM | 32GB DDR5 |
| Σκληρός Δίσκος | 512GB NVMe SSD |
| Κάρτα Γραφικών | Intel UHD Graphics 770 NVIDIA QUADRO RTX A2000 12GB GDDR6 |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Θύρες USB 3.0 | 4 USB 2.0 5 USB 3.0 1 USB 3.0 TYPE C |
| Ήχος | Είσοδος ήχου,είσοδος μικροφώνου |
| Έξοδος εικόνας | 4X miniDISPLAYPORT |
| Κατάσταση | GRADE A Άψογη κατάσταση |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 2 ΧΡΟΝΙΑ |