DELL PRECISION WS T7920 2x Intel Xeon GOLD 5120|64GB|1TB SSD NVIDIA QUADRO P5000 16GB DDR5|WIN10P|WS
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (Workstation SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδ..
900,00€
Χωρίς ΦΠΑ:725,81€
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (Workstation SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδ..
1.200,00€
Χωρίς ΦΠΑ:967,74€
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (Workstation SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδ..
2.050,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.653,23€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής γραφείου (Workstation) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,..
550,00€ 600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:443,55€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL WORKSTATION.Ιδανική λύση για τον επαγγελματία μηχανικό,γραφίστα που χρισιμοποιούν επ..
530,00€ 650,00€
Χωρίς ΦΠΑ:427,42€
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (Workstation) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδιαστ..
750,00€
Χωρίς ΦΠΑ:604,84€
Επαγγελματική Μεταχειρισμένη οθόνη DELL C5518QT 55'' TouchscreenΑποκλειστικά για επαγγελματικούς χώρους όπως καταστήματα και γραφείαΧΡΩΜΑ:ΜΑΥΡΗΤΙΜΗ ΚΑ..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής γραφείου (GAMING) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για GAMERS!!!!!!!ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2500-3000€ΜΟΝΤΕΛΟ:2023..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
GAMING Μεταχειρισμένη οθόνη Dell με 240HZ για απαιτητικούς GAMERSΤΙΜΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑΣ:350€..
250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:201,61€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
350,00€ 450,00€
Χωρίς ΦΠΑ:282,26€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
450,00€ 700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:362,90€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ά..
400,00€ 470,00€
Χωρίς ΦΠΑ:322,58€
DELL PRECISION WS T7920 2x Intel Xeon GOLD 5120|64GB|1TB SSD NVIDIA QUADRO P5000 16GB DDR5|WIN10P|WS
- Stock: 2-4 Εργάσιμες Ημέρες
- Model: DP-DEPRT7920P
2.550,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 2.056,45€
Διαθέσιμες Επιλογές
Μεταχειρισμένος υπολογιστής (Workstation) της εταιρίας DELL
Ιδανική λύση για 3D/video/autocad - Μηχανικούς - Αρχιτέκτονες - Φωτογράφους και Video editing
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος κουτιού | WORKSTATION |
| Επεξεργαστής | 2x Intel Xeon Processor 5120 up to 3.20GHz TOTAL 30MB Cache, 28 Cores - 56threads |
| Μνήμη RAM | 64GB DDR4 ECC |
| Σκληρός Δίσκος | 1TB SSD NVMe |
| Οπτικό Μέσο | DVD-RW |
| Κάρτα Γραφικών | NVIDIA QUADRO P5000 16GB DDR5 |
| Λειτουργικό Σύστημα | WINDOWS 10 PRO |
| Θύρες USB 3.0 | 8 USB 3.1 2 USB 3.1 TYPE C |
| Ήχος | Είσοδος ήχου,είσοδος μικροφώνου |
| Έξοδος εικόνας | DISPLAYPORT X4 |
| Κατάσταση | GRADE A Άψογη κατάσταση |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 1 ΧΡΟΝΟΣ |