PC BUILD ALPHA 5
Σύγχρονη Gaming Λύση με γραφικά AMD Radeon 740M απο τον Δυνατό Εξαπύρηνο επεξεργαστή AMD RYZEN 5-8500G ικανό να σηκώσει παιχνίδια όπως:LOL,..
680,00€
Χωρίς ΦΠΑ:548,39€
Σύγχρονη Gaming Λύση με γραφικά AMD RADEON VEGA 7 απο τον Δυνατό Εξαπύρηνο επεξεργαστή AMD RYZEN 5-5600G ικανό να σηκώσει παιχνίδια όπως:LO..
699,00€
Χωρίς ΦΠΑ:563,71€
Σύγχρονη Gaming Λύση με γραφικά AMD RADEON VEGA 8 απο τον Δυνατό Εξαπύρηνο επεξεργαστή AMD RYZEN 7-5700G ικανό να σηκώσει παιχνίδια όπως:LOL,FOR..
899,00€
Χωρίς ΦΠΑ:725,00€
Σύγχρονη Business Λύση , 10 πύρηνο επεξεργαστή INTEL CPU CORE Ultra 5 225 ικανή να σηκώσει όλες τις βασικές εφαρμογές χωρίς κανένα πρό..
550,00€
Χωρίς ΦΠΑ:443,55€
PC BUILD ALPHA 5
- Stock: Κατόπιν Παραγγελίας
- Model: PCB-ALPHA
1.299,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.047,58€
Διαθέσιμες Επιλογές
Σύγχρονη Gaming Λύση με γραφικά NVIDIA RTX 4060 8GB,Παντοδύναμο 14πύρηνο επεξεργαστή INTEL CPU CORE i5 13500
ικανή να σηκώσει όλα τα σύγχρονα παιχνίδια χωρίς κανένα πρόβλημα
16GB Μνήμη RAM χρονισμένη στα 5200MHZ και 500GB SSD NVME SAMSUNG για απίστευτη ταχύτητα!
Ποιοτικό τροφοδοτικό 650Watt της BEQUIET 80+ GOLD FULL MODULAR
MIDI Tower Κουτί BEQUIET!
Τα υλικά της σύνθεσης μπορεί να αλλα΄ξουν αναλόγως την διαθεσιμότητα τους και αντικαθίσταται με παρόμοια
| - | |
| Επεξεργαστής | INTEL CPU CORE i5 13500 14 CORES/20 THREADS |
| Μητρική πλακέτα | MSI MB PRO B760M-P |
| Κουτί (Case) | BEQUIET PC CHASSIS PURE BASE 500DX WINDOW BGW37 |
| Τροφοδοτικό | BEQUIET PSU PURE POWER 12 M 650W |
| Μνήμη RAM | CORSAIR RAM DIMM XMS5 KIT 1x16GB |
| SSD Δίσκος | SAMSUNG SSD M.2 NVMe PCI-E Gen4.0 500GB MZ-V8P500BW SERIES 980 PRO |
| Κάρτα γραφικών | MSI VGA PCI-E NVIDIA GF RTX 4060 Ti VENTUS 2X BLACK 8G OC |
| Λειτουργικό Σύστημα | NO OS |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 ΧΡΟΝΙΑ |