PC BUSINESS ULTRA 5-225|16GB|480GB NVME
Καινούριος υπολογιστής Gaming της εταιρίας ASUS Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με άνεσ..
2.300,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.854,84€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MINI PC) της εταιρίας BEELINK Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλ..
499,00€
Χωρίς ΦΠΑ:402,42€
Το G102 Lightsync της Logitech έχει έναν ολοκαίνουριο αισθητήρα 8000 dpi, είναι 8 φορές πιο γρήγορο από ένα τυπικό ποντίκι. Απολαύστε στο έπακρο τον χ..
35,00€
Χωρίς ΦΠΑ:28,23€
Μηχανικό πληκτρολόγιο με μινιμαλιστικό design με μοναδική εξαίρεση στον κανόνα τα LED RGB switches τα οποία έχουν εννιά διαφορετικά προφίλ για να διαλ..
45,00€
Χωρίς ΦΠΑ:36,29€
Το Μοtospeed V60 έρχεται για να απογειώσει το παιχνίδι σου με οπτικό αισθητήρα PMW3325, 5000 DPI και δικό του software για macro εντολές...
25,00€
Χωρίς ΦΠΑ:20,16€
To Motospeed Zeus 6400 είναι ένα ενσύρματο gaming ποντίκι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες με οπτικό αισθητήρα και ανάλυση 6400 DPI. Διαθέτει 6 κουμπιά...
35,00€
Χωρίς ΦΠΑ:28,23€
PC BUSINESS ULTRA 5-225|16GB|480GB NVME
- Stock: Κατόπιν Παραγγελίας
- Model: SERVP-PCU225
550,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 443,55€
Διαθέσιμες Επιλογές
Σύγχρονη Business Λύση , 10 πύρηνο επεξεργαστή INTEL CPU CORE Ultra 5 225
ικανή να σηκώσει όλες τις βασικές εφαρμογές χωρίς κανένα πρόβλημα
16GB Μνήμη RAM χρονισμένη στα 5600MHZ και 48GB SSD NVME για απίστευτη ταχύτητα!
Ποιοτικό τροφοδοτικό 550Watt της FORCE
Κουτί MIDI Tower VG25M
Τα υλικά της σύνθεσης μπορεί να αλλα΄ξουν αναλόγως την διαθεσιμότητα τους και αντικαθίσταται με παρόμοια
| - | |
| Επεξεργαστής | Intel Core ULTRA 5 225 Prossecor up to 4.70Ghz 20MB Cache, 10 Cores - 10 Threads |
| Μητρική πλακέτα | GIGABYTE H810M H DDR5 (2x DIMMs ,1x NVMe SLOT , 1x PCIe x16 - 1x PCIe / 5x USB 2.0 / 1x USB 3.0 / 1x VGA / 1x HDMI ) |
| Κουτί (Case) | SUPERCASE VG25M MIDI TOWER |
| Τροφοδοτικό | FORCE PSU 550W |
| Μνήμη RAM | KINGSTON RAM 16GB 5600MHZ |
| SSD Δίσκος | CRUSIAL E100 NV3 480GB SSD M.2 NVMe |
| Κάρτα γραφικών | GIGABYTE INTEL UHD GRAPHICS 730 |
| Λειτουργικό Σύστημα | NO OS |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 ΧΡΟΝΙΑ |