BEELINK MINI PC EQR5 AMD RYZEN 7-5825U|16GB DDR4|500GB NVMe|WINDOWS 11 PRO
NEW
Καινούριος υπολογιστής Gaming της εταιρίας ASUS Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με άνεσ..
2.300,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.854,84€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HPΙδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε..
380,00€ 800,00€
Χωρίς ΦΠΑ:306,45€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HPΙδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε..
330,00€ 430,00€
Χωρίς ΦΠΑ:266,13€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HP με Windows 11 Pro,δίσκο SSD Ιδανική λύση για το σπίτι ή..
520,00€
Χωρίς ΦΠΑ:419,35€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HP με Windows 10 Pro,δίσκο SSD και φωτιζόμενο πληκτρολόγιοΙδανική λύσ..
230,00€ 400,00€
Χωρίς ΦΠΑ:185,48€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας HP.Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε..
350,00€
Χωρίς ΦΠΑ:282,26€
BEELINK MINI PC EQR5 AMD RYZEN 7-5825U|16GB DDR4|500GB NVMe|WINDOWS 11 PRO
- Stock: Εξαντλήθηκε
- Model: KA-BEELEQR5
499,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 402,42€
Διαθέσιμες Επιλογές
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MINI PC) της εταιρίας BEELINK
Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με άνεση στο διαδίκτυο και να επεξεργαστείτε τα έγγραφά σας.
Μία πολύ καλή πρόταση με υψηλές επιδόσεις!
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος κουτιού | MINI PC |
| Επεξεργαστής | AMD Ryzen 7 5825U (Max turbo frequency: 4.5GHz, 8C/16T, 16MB L3 Cache) |
| Μνήμη RAM | 16GB DDR4 |
| Σκληρός Δίσκος | 512GB SSD M.2 NVME |
| Οπτικό Μέσο | - |
| Κάρτα Γραφικών | AMD Radeon Graphics |
| Λειτουργικό Σύστημα | WINDOWS 10 PRO |
| Θύρες USB 2.0 | 2 USB 2.0 |
| Θύρες USB 3.0 | 3 USB 3.2 1 USB-C |
| Έξοδος εικόνας | 2X HDMI |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 2 ΧΡΟΝΙΑ |