PC BUILD CPU POWER ULTRA
Σύγχρονη Gaming Λύση με γραφικά NVIDIA RTX 4060 8GB,Παντοδύναμο 14πύρηνο επεξεργαστή INTEL CPU CORE i5 13500 ικανή να σηκώσει όλα τα σ..
1.299,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.047,58€
Σύγχρονη Gaming Λύση με γραφικά AMD Radeon 740M απο τον Δυνατό Εξαπύρηνο επεξεργαστή AMD RYZEN 5-8500G ικανό να σηκώσει παιχνίδια όπως:LOL,..
680,00€
Χωρίς ΦΠΑ:548,39€
Σύγχρονη Gaming Λύση με γραφικά AMD RADEON VEGA 7 απο τον Δυνατό Εξαπύρηνο επεξεργαστή AMD RYZEN 5-5600G ικανό να σηκώσει παιχνίδια όπως:LO..
699,00€
Χωρίς ΦΠΑ:563,71€
Σύγχρονη Business Λύση , 10 πύρηνο επεξεργαστή INTEL CPU CORE Ultra 5 225 ικανή να σηκώσει όλες τις βασικές εφαρμογές χωρίς κανένα πρό..
550,00€
Χωρίς ΦΠΑ:443,55€
PC BUILD CPU POWER ULTRA
- Stock: Κατόπιν Παραγγελίας
- Model: PCB-CPUPOWER2
899,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 725,00€
Διαθέσιμες Επιλογές
Σύγχρονη Gaming Λύση με γραφικά AMD RADEON VEGA 8 απο τον Δυνατό Εξαπύρηνο επεξεργαστή AMD RYZEN 7-5700G ικανό να σηκώσει παιχνίδια όπως:LOL,FORNITE,CS GO,COD:WARZONE και άλλα!
16GB Μνήμη RAM χρονισμένη στα 3200MHZ και 1TB NVME SSD Δίσκο SAMSUNG 980 για απίστευτη ταχύτητα!
Ποιοτικό τροφοδοτικό 650Watt της BEQUIET 80+ GOLD FULL MODULAR
MIDI Tower Κουτί με RGB φωτισμό μπροστά!
Τα υλικά της σύνθεσης μπορεί να αλλα΄ξουν αναλόγως την διαθεσιμότητα τους και αντικαθίσταται με παρόμοια
| - | |
| Επεξεργαστής | AMD RYZEN 7 5700G Box AM4 (3,80Hz) with Wraith Spire cooler |
| Μητρική πλακέτα | MSI MB B550M PRO-VDH |
| Κουτί (Case) | Zalman S4 Plus Midi Tower Κουτί Υπολογιστή με Πλαϊνό Παράθυρο Μαύρο |
| Τροφοδοτικό | BEQUIET PSU PURE POWER 11 FM 650W BN318 FULL MODULAR 80+GOLD |
| Μνήμη RAM | 16GB Kit (2x8GB) DDR4 3200MHz |
| SSD Δίσκος | SSD M.2 1TB NVMe PCIe SAMSUNG |
| Κάρτα γραφικών | Ενσωματωμένα Επεξεργαστή AMD Radeon Vega 8 |
| Λειτουργικό Σύστημα | NO OS |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 3 ΧΡΟΝΙΑ |