PC BUSINESS ULTRA 5-225|16GB|480GB NVME
Σύγχρονη Gaming Λύση με γραφικά NVIDIA RTX 4060 8GB,Παντοδύναμο 14πύρηνο επεξεργαστή INTEL CPU CORE i5 13500 ικανή να σηκώσει όλα τα σ..
1.299,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.047,58€
Σύγχρονη Gaming Λύση με γραφικά AMD Radeon 740M απο τον Δυνατό Εξαπύρηνο επεξεργαστή AMD RYZEN 5-8500G ικανό να σηκώσει παιχνίδια όπως:LOL,..
680,00€
Χωρίς ΦΠΑ:548,39€
Σύγχρονη Gaming Λύση με γραφικά AMD RADEON VEGA 7 απο τον Δυνατό Εξαπύρηνο επεξεργαστή AMD RYZEN 5-5600G ικανό να σηκώσει παιχνίδια όπως:LO..
699,00€
Χωρίς ΦΠΑ:563,71€
Σύγχρονη Gaming Λύση με γραφικά AMD RADEON VEGA 8 απο τον Δυνατό Εξαπύρηνο επεξεργαστή AMD RYZEN 7-5700G ικανό να σηκώσει παιχνίδια όπως:LOL,FOR..
899,00€
Χωρίς ΦΠΑ:725,00€
PC BUSINESS ULTRA 5-225|16GB|480GB NVME
- Stock: Κατόπιν Παραγγελίας
- Model: SERVP-PCU225
550,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 443,55€
Διαθέσιμες Επιλογές
Σύγχρονη Business Λύση , 10 πύρηνο επεξεργαστή INTEL CPU CORE Ultra 5 225
ικανή να σηκώσει όλες τις βασικές εφαρμογές χωρίς κανένα πρόβλημα
16GB Μνήμη RAM χρονισμένη στα 5600MHZ και 48GB SSD NVME για απίστευτη ταχύτητα!
Ποιοτικό τροφοδοτικό 550Watt της FORCE
Κουτί MIDI Tower VG25M
Τα υλικά της σύνθεσης μπορεί να αλλα΄ξουν αναλόγως την διαθεσιμότητα τους και αντικαθίσταται με παρόμοια
| - | |
| Επεξεργαστής | Intel Core ULTRA 5 225 Prossecor up to 4.70Ghz 20MB Cache, 10 Cores - 10 Threads |
| Μητρική πλακέτα | GIGABYTE H810M H DDR5 (2x DIMMs ,1x NVMe SLOT , 1x PCIe x16 - 1x PCIe / 5x USB 2.0 / 1x USB 3.0 / 1x VGA / 1x HDMI ) |
| Κουτί (Case) | SUPERCASE VG25M MIDI TOWER |
| Τροφοδοτικό | FORCE PSU 550W |
| Μνήμη RAM | KINGSTON RAM 16GB 5600MHZ |
| SSD Δίσκος | CRUSIAL E100 NV3 480GB SSD M.2 NVMe |
| Κάρτα γραφικών | GIGABYTE INTEL UHD GRAPHICS 730 |
| Λειτουργικό Σύστημα | NO OS |
| ΕΓΓΥΗΣΗ | 2 ΧΡΟΝΙΑ |