MSI Pulse GL66 11UEK i7-11800H|16GB|1TB SSD|GF RTX 3060 6GB|Win 10 Home Advanced|15.6'' FHD IPS 144Hz|2Y Warranty|Titanium Gray
Καινούριος υπολογιστής Gaming της εταιρίας ASUS Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με άνεσ..
2.300,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.854,84€
MSI Pulse GL66 11UEK i7-11800H|16GB|1TB SSD|GF RTX 3060 6GB|Win 10 Home Advanced|15.6'' FHD IPS 144Hz|2Y Warranty|Titanium Gray
- Stock: Κατόπιν Παραγγελίας
- Model: OK-MSIPulseGL6611UEK
1.750,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.411,29€
Σύγχρονη Gaming Λύση Laptop με γραφικά NVidia GeForce RTX 3060 με 6GB RAM, Δυνατό Οκταπύρηνο επεξεργαστή Intel Core i7-11800H Processor
ικανό να σηκώσει όλα τα τελευταία παιχνίδια!
16GB Μνήμη RAM χρονισμένη στα 3200MHZ και 512GB NVME SSD Δίσκο για απίστευτη ταχύτητα!
Καταπληκτική Οθόνη 15.6' FullHD IPS 144hz για γρήγορη απόκριση.
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-11800H Processor 24M Cache, up to 4.60 GHz |
| Μνήμη RAM | 16GB DDR4 3200MHZ |
| Σκληρός Δίσκος | SSD M.2 512GB NVMe PCIe |
| Οθόνη | 15.6' IPS 1920 x 1080 144hz |
| Κάρτα Γραφικών | NVidia GeForce RTX 3060 6GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 10 home Advanced |
| Θύρες USB 3.0 | 1x Type-C USB3.2 Gen1 2x Type-A USB3.2 Gen1 1x Type-A USB2.0 |
| Έξοδος εικόνας | HDMI |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 2 ΧΡΟΝΙΑ Carry in |