HP 745 G6 RYZEN 3 PRO-3300U|8GB|240GB SSD|14.1' FHD|W10P
Bestseller
-23 %
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.000,00€
Χωρίς ΦΠΑ:806,45€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.008,06€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:564,52€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
850,00€ 1.350,00€
Χωρίς ΦΠΑ:685,48€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας Apple.Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με ..
1.250,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.008,06€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής γραφείου (GAMING) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για GAMERS!!!!!!!ΚΟΣΤΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ 2500-3000€ΜΟΝΤΕΛΟ:2023..
1.600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.290,32€
Καινούριος υπολογιστής Gaming της εταιρίας ASUS Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με άνεσ..
2.300,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.854,84€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MINI PC) της εταιρίας BEELINK Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλ..
499,00€
Χωρίς ΦΠΑ:402,42€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HPΙδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε..
380,00€ 800,00€
Χωρίς ΦΠΑ:306,45€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HP με Windows 11 Pro,δίσκο SSD Ιδανική λύση για το σπίτι ή..
520,00€
Χωρίς ΦΠΑ:419,35€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HP με Windows 10 Pro,δίσκο SSD και φωτιζόμενο πληκτρολόγιοΙδανική λύσ..
230,00€ 400,00€
Χωρίς ΦΠΑ:185,48€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας HP.Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε..
350,00€
Χωρίς ΦΠΑ:282,26€
HP 745 G6 RYZEN 3 PRO-3300U|8GB|240GB SSD|14.1' FHD|W10P
- Stock: 2-4 Εργάσιμες Ημέρες
- Model: SERVP-HPEL470G6IR3P
330,00€
430,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 266,13€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HP
Ιδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με άνεση στο διαδίκτυο και να επεξεργαστείτε τα έγγραφά σας.
ΜΟΝΤΕΛΟ:2020
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Επεξεργαστής | AMD RYZEN 3 PRO 3300U Processor Up to 3.50 GHz , 4 MB Cache (4 Cores - 4 Threads) |
| Μνήμη RAM | 8GB DDR4 |
| Σκληρός Δίσκος | 240GB SSD M.2 SATA |
| Οθόνη | 14.1 inches FullHD (1920x1080) display, anti-glare, LED backlight |
| Κάρτα Γραφικών | RADEON VEGA 6 GRAPHICS |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro (Windows 10 Pro COA) |
| Θύρες USB 3.0 | 2 USB 3.0 1 USB 3.1 TYPE C |
| Ήχος | Είσοδος ήχου,είσοδος μικροφώνου |
| Έξοδος εικόνας | HDMI |
| Κατάσταση | GRADE A Άψογη κατάσταση |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 1 ΧΡΟΝΟΣ |