HP EliteDesk 800 G4 I5-8500T|8GB|240GB SSD|W10P|USFF
-11 %
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MICRO) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθε..
450,00€
Χωρίς ΦΠΑ:362,90€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτ..
460,00€ 550,00€
Χωρίς ΦΠΑ:370,97€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MICRO) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθε..
230,00€ 600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:185,48€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτ..
380,00€
Χωρίς ΦΠΑ:306,45€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MICRO) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθε..
399,00€ 500,00€
Χωρίς ΦΠΑ:321,77€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MICRO) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθε..
530,00€ 900,00€
Χωρίς ΦΠΑ:427,42€
Καινούριος υπολογιστής Gaming της εταιρίας ASUS Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με άνεσ..
2.300,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.854,84€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MINI PC) της εταιρίας BEELINK Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλ..
499,00€
Χωρίς ΦΠΑ:402,42€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HPΙδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε..
380,00€ 800,00€
Χωρίς ΦΠΑ:306,45€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HPΙδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε..
330,00€ 430,00€
Χωρίς ΦΠΑ:266,13€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HP με Windows 11 Pro,δίσκο SSD Ιδανική λύση για το σπίτι ή..
520,00€
Χωρίς ΦΠΑ:419,35€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HP με Windows 10 Pro,δίσκο SSD και φωτιζόμενο πληκτρολόγιοΙδανική λύσ..
230,00€ 400,00€
Χωρίς ΦΠΑ:185,48€
HP EliteDesk 800 G4 I5-8500T|8GB|240GB SSD|W10P|USFF
- Stock: Εξαντλήθηκε
- Model: SERVP-HPED800G5USFFI5
399,00€
450,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 321,77€
Διαθέσιμες Επιλογές
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (USFF) της εταιρίας HP.
Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με άνεση στο διαδίκτυο και να επεξεργαστείτε τα έγγραφά σας.
Μία πολύ καλή πρόταση για όλους!
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος κουτιού | USFF |
| Επεξεργαστής | Intel Core i5-8500T Processor 9M Cache, up to 3.50 GHz 6cores 6 threads |
| Μνήμη RAM | 8GB DDR4 |
| Σκληρός Δίσκος | 256GB SSD NVMe |
| Κάρτα Γραφικών | INTEL HD GRAPHICS |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 8 Pro COA/Windows 10 pro Installed |
| Θύρες USB 3.0 | 6 USB 3.0 1 USB 3.1 TYPE-C |
| Ήχος | Είσοδος ήχου,είσοδος μικροφώνου |
| Έξοδος εικόνας | 3x DISPLAYPORT |
| Κατάσταση | GRADE A Άψογη κατάσταση |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 2 ΧΡΟΝΙΑ |