HP WORKSTATION Z2 G5 I7-10700K|32GB|1TB SSD|Nvidia Quadro RTX A2000 12GB|W11P
NEW
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (Workstation SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδ..
900,00€
Χωρίς ΦΠΑ:725,81€
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (Workstation SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδ..
1.200,00€
Χωρίς ΦΠΑ:967,74€
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (Workstation SFF) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδ..
2.050,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.653,23€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής γραφείου (Workstation) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,..
550,00€ 600,00€
Χωρίς ΦΠΑ:443,55€
Μεταχειρισμένος φορητός υπολογιστής της εταιρίας DELL WORKSTATION.Ιδανική λύση για τον επαγγελματία μηχανικό,γραφίστα που χρισιμοποιούν επ..
530,00€ 650,00€
Χωρίς ΦΠΑ:427,42€
Μεταχειρισμένος υπολογιστής γραφείου (Workstation) της εταιρίας DELLΙδανική λύση για την επιχείρησή σας, ειδικά για γραφίστες,μηχανικούς,σχεδιαστ..
750,00€
Χωρίς ΦΠΑ:604,84€
Καινούριος υπολογιστής Gaming της εταιρίας ASUS Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλοηγηθείτε με άνεσ..
2.300,00€
Χωρίς ΦΠΑ:1.854,84€
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (MINI PC) της εταιρίας BEELINK Ιδανική λύση για το σπίτι, το γραφείο ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε να πλ..
499,00€
Χωρίς ΦΠΑ:402,42€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HPΙδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε..
380,00€ 800,00€
Χωρίς ΦΠΑ:306,45€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HPΙδανική λύση για το σπίτι ή την επιχείρησή σας, αφού μπορείτε..
330,00€ 430,00€
Χωρίς ΦΠΑ:266,13€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HP με Windows 11 Pro,δίσκο SSD Ιδανική λύση για το σπίτι ή..
520,00€
Χωρίς ΦΠΑ:419,35€
Ανακατασκευασμένος φορητός υπολογιστής υψηλής ποιότητας της εταιρίας HP με Windows 10 Pro,δίσκο SSD και φωτιζόμενο πληκτρολόγιοΙδανική λύσ..
230,00€ 400,00€
Χωρίς ΦΠΑ:185,48€
HP WORKSTATION Z2 G5 I7-10700K|32GB|1TB SSD|Nvidia Quadro RTX A2000 12GB|W11P
- Stock: 2-4 Εργάσιμες Ημέρες
- Model: SERVP-HPZ2G5I710A200012
1.550,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.250,00€
Διαθέσιμες Επιλογές
Ανακατασκευασμένος υπολογιστής γραφείου (WORKSTATION) της εταιρίας HP.
Ιδανική λύση για Επαγγελματίες κυρίως Μηχανικούς,σχεδιαστές,γραφίστες!
ΜΟΝΤΕΛΟ:2021
| Τεχνικά Χαρακτηριστικά | |
| Τύπος κουτιού | WORKSTATION |
| Επεξεργαστής | Intel Core i7-10700K (8-Cores/16-Threads 5.10GHz 16MB) |
| Μνήμη RAM | 32GB DDR4 |
| Σκληρός Δίσκος | 1TB SSD |
| Κάρτα Γραφικών | NVIDIA QUADRO RTX A2000 12GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Θύρες USB 3.0 | 8 USB 3.1 |
| Ήχος | Είσοδος ήχου,είσοδος μικροφώνου |
| Έξοδος εικόνας | 4X MINI DISPLAYPORT |
| Κατάσταση | GRADE A Άψογη κατάσταση |
| Εγγύηση | |
| Διάρκεια Εγγύησης | 2 ΧΡΟΝΙΑ |